» » Антифлу

Антифлу


Антифлу

Антифлу - лікарський препарат для симптоматичного лікування ГРЗ (гострих респіраторних захворювань).

Діючі речовини

Фенілефрин (Phenylephrine)

Парацетамол (Paracetamol)

Хлорфенамін (Chlorphenamine)

Форма випуску

Препарат випускається у формі овальних, двоопуклих, світло-жовтих таблеток, вкритих оболонкою, з гравіюванням «Antiflu», а також, у формі порошку для приготування перорального розчину.

Таблетки реалізуються в блістерах по 12 штук, в картонних пачках (по 1 блістеру в кожній). Порошок реалізується в пакетиках з ламінованої фольги по 17 г, в картонних упаковках (по 5 пакетиків у кожній).

Склад

Таблетки

1 табл.

хлорфенаміну малеат

2 мг

фенілефрину гідрохлорид

5 мг

парацетамол

325 мг

Допоміжні речовини: стеаринова кислота, мікрокристалічна целюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, кроскармеллозний натрій, магнію стеарат, магнію силікат, кремнію діоксид колоїдний.

Склад оболонки: барвник DC жовтий №10 лак, мінеральне масло, поліетиленгліколь.

Порошок для приготування перорального розчину

1 пак.

хлорфенаміну малеат

4 мг

фенілефрину гідрохлорид

10 мг

парацетамол

650 мг

Допоміжні речовини: лимонна кислота, аскорбінова кислота, натуральний лимонний ароматизатор, кремнію діоксид, триосновний натрію цитрат, трехзамещенний кальцію фосфат, титану діоксид, сахароза, крохмаль, барвник FDC жовтий №6, барвник FDC жовтий №10.

Показання

Показаннями до застосування Антифлу є гострі респіраторні вірусні інфекції, грип і простудні хвороби, що супроводжуються такими симптомами:

  • Ринорея.
  • Больовий синдром.
  • Гарячковий синдром.

Протипоказання

Протипоказаннями до використання препарату є:

  • Портальна гіпертензія.
  • Ниркова недостатність.
  • Алкоголізм.
  • Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.
  • Вагітність.
  • Лактація.
  • Гіперчутливість до активних або допоміжних компонентів.
  • Дитячий вік до 6 років (у формі таблеток).
  • Дитячий вік до 12 років (у формі порошку).

З особливою обережністю Антифлу призначають при наступних патологічних станах: цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, тяжкі серцево-судинні хвороби, ХОЗЛ (хронічна обструктивна хвороба легенів), бронхіальна астма, феохромоцитома, тиреотоксикоз, аденома передміхурової залози, порушення сечовипускання, тяжкі захворювання нирок або печінки, захворювання крові, закритокутова глаукома, вроджена гіпербілірубінемія (синдроми Жильбера, Ротера і Дубина-Джонсона).

Спосіб застосування і дозування

Дорослі та діти старше 12 років приймають таблетки по 1 штуці кожні 4:00. Максимально допустима добова доза становить 8 таблеток.

Для дітей разова доза залежить від ваги (10-15 мг парацетамолу на 1 кг маси тіла) і віку дитини (дітям від 6 до 12 років призначають по 1 таблетці двічі на добу). Інтервал між прийомами таблеток у дітей повинен становити мінімум 6:00.

Тривалість терапії не повинна перевищувати 3 дні.

Дорослим і дітям старше 12 років порошок для приготування перорального розчину призначають по 1 пакетику кожні 4:00. Максимально допустима добова доза становить 4 пакетика. Безпосередньо перед застосуванням вміст пакетика потрібно розчинити в 200 мл гарячої води.

Тривалість лікування - 3 дні.

У разі відсутності достатнього терапевтичного ефекту, а також при гіпертермії, яка на тлі терапії тримається більше 3 днів, необхідно терміново звернутися до лікаря.

Побічна дія

Застосування Антифлу може спровокувати розвиток таких побічних явищ, як підвищена збудливість, сонливість, порушення сну, відчуття втоми, пригнічення психомоторних реакцій, підвищення артеріального тиску, серцебиття, сухість у роті, епігастральні болі, нудота, блювання, мідріаз, запаморочення, парез акомодації, затримка сечі, підвищення внутрішньоочного тиску, алергічні реакції (свербіж, кропив'янка, шкірні висипання, ангіоневротичний набряк).

Парацетамол іноді може спричиняти такі побічні ефекти: агранулоцитоз, тромбоцитопенія, анемія, лейкопенія. При тривалому застосуванні високих доз парацетамолу можлива нефротоксична та гепатотоксична дія, панцитопенія, метгемоглобінемія і гемолітична анемія.

Передозування, як правило, обумовлена дією парацетамолу. Вона проявляється наступними симптомами: нудота, блювання, епігастральні болю, анорексія, підвищення рівня активності печінкових трансаміназ, блідість шкірних покривів, нефротоксична та гепатотоксична дія, збільшення протромбінового часу. У важких ситуаціях розвивається енцефалопатія, печінкова недостатність, коматозний стан.

Лікування передозування полягає в промиванні шлунка, прийомі активованого вугілля і введенні таких препаратів, як попередники синтезу глутатіону-метіоніну, донатори SH-груп (через 9:00 після передозування), N-ацетилцистеїн (через 12 годин після передозування).

особливі вказівки

Під час лікування необхідно утриматися від прийому транквілізаторів, снодійних препаратів і алкоголю.

Антифлу не можна комбінувати з іншими лікарськими препаратами, що містять парацетамол.

У період терапії слід уникати робіт з механізмами, потенційно небезпечних видів діяльності та управління автотранспортом.

Умови та термін зберігання

Зберігати в сухому, темному і захищеному від дітей місці, при температурному режимі 15-25 ° C.

Термін придатності таблеток і порошку - 3 роки.

По закінченні терміну придатності препарат використовувати строго заборонено.

Поділися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!